Google AdWords reklama

Filed under: —

GOOGLE ADWORDS – efektyviausia reklamos rūšis internete!

„Google AdWords“ – tai reklaminiai skelbimai, rodomi „Google“ paieškos rezultatų viršuje arba apačioje. Tai priklauso nuo reklamos užsakovo pasirinktų paieškos žodžių ar frazių. Užsakovas už tokią reklamą moka tik tada, kai vartotojas paspaudžia ant jo skelbimo.

Garsusis posakis „Lyderiai renkasi lyderius“ puikiai apibūdina dabartinę interneto paieškos rinkos situaciją kalbant apie stipriausios paieškos sistemos „Google“ reklamos atstovus Lietuvoje.

FCR MEDIA LIETUVA, UAB nuo 2009 m. yra pirmoji ir vienintelė MVV įgaliota „Google AdWords“ paslaugų platintojavisose Baltijos šalyse. Šį statusą „Google“ suteikia tik rimtoms ir patikimoms įmonėms, galinčioms garantuoti kokybišką paslaugų pardavimą ir teikimą. Įmonėms suteikiama įvairiapusė informacija (dokumentai, mokymai ir kt.), papildomi įrankiai (didelio kiekio klientų bei jų reklamos kampanijų administravimo sistema) ir visa kita reikalinga parama, skatinanti „Google AdWords“ paslaugų pardavimą.

2013 m., 2012 m., 2011 m., 2010 m. „Google Premier SMB Partner Award“ – tai ketvirtus metus iš eilės FCR MEDIA LIETUVA gaunamas Google AdWords EMEA išskirtinio MVV partnerio apdovanojimas už aukščiausios kokybės paskyras, remiantis „AdWords“ kokybės balu.

Daugiau apie mus, kaip apie pirmąjį ir vienintelį Baltijos šalyse „Google“ reklamos atstovą, rasite oficialioje „Google“ svetainėje: Google Premier SMB Partner

Susisiekite su mumis ir mes Jums suteiksime visą informaciją bei pagalbą planuojant reklamos kampanijas bei reklamuojant prekes ar paslaugas „Google“ paieškoje.

Paieškos tinklas – tai tekstiniai reklaminiai skelbimai, rodomi visame “Google” paieškos rezultatų tinkle (viršuje, dešinėje ar apačioje), pagal parinktas raktines frazes.

Paieškos tinklą sudaro: “Google“ paieška, Apsipirkimas, Žemėlapiai, Vaizdai, Grupės ir kitos ne „Google“ paieškos svetainės, kurios bendradarbiauja su „Google“ rodant paieškos skelbimus. Remiantis 2014 m.“Google” duomenimis, Lietuvoje paieškos tinklu naudojasi 97–98% interneto vartotojų.

Privalumai:

  • mokama už paspaudimus, ne už parodymus;
  • sertifikuotų Google AdWords specialistų konsultacijos;
  • profesionalus raktinių frazių parinkimas;
  • galimybė valdyti reklaminės kampanijos biudžetą;
  • galimybė pasiekti tikslinę auditoriją;
  • nuolatinis reklaminės kampanijos ataskaitų teikimas.

Mumis pasitiki tokios įmonės kaip:

visi logo

Dėl „Google AdWords“ paslaugų prašome kreiptis:

Agnė Nasevičiūtė | DMA divizijos vadovė

Tel. 8 (620) 52855 | Faks. (85) 219 1292 | agne.naseviciute@fcrmedia.lt