Interneto svetainių kūrimas | FCR Media

Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas – viena pagrindinių UAB ,,FCR Media Lietuva“ veiklos sričių. Interneto svetainė – bene svarbiausia įmonės įvaizdžio ir pardavimo skatinimo grandžių. Interneto svetainės gali būti korporatyvinės, įvaizdinės, produktinės arba tiesiog el. parduotuvės (e-shop). Pateikiame keletą svarbių veiksnių, į kuriuos būtina atsižvelgti, kuriant (turint) interneto svetainę:

 1. Interneto svetainė privalo būti pritaikyta išmaniesiems įrenginiams (planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams), nes taip Google Jūsų svetainę vertins aukštesniu reitingu organinėje paieškoje.
 2. Interneto svetainės dizainas, jo sprendimai. Nebūtina sukurti dizaino šedevrų, kad Jūsų interneto svetainė atrodytų šiuolaikiškai ir būtų patraukli lankytojams. Idealiu atveju interneto svetainė turėtų būti sukurta pagal įmonės korporatyvinio stiliaus gidą (brandbook). Tačiau jeigu įmonė tokio neturi, tuomet reikėtų atsižvelgti bent jau į įmonės viešąją stilistiką, spalvinę gamą, logotipą. Kuriant interneto svetainę, svarbu patraukli vaizdinė dalis – ją galima sukurti netgi panaudojant patrauklias fotografijas.
 3. Interneto svetainė turi atitikti svarbiausius Google reikalavimus: ji turi būti paruošta ir suprogramuota taip, kad Google ir kitos paieškos sistemos nesunkiai į ją patektų, galėtų nuskaityti jos turinį ir lengvai pateiktų rezultatų sąrašus organinėse paieškose. Kitaip tariant, kuriant interneto svetainę, svarbu kokybiškas vidinis SEO, nes jo dėka Jūsų svetainė bus lengvai randama organinėse paieškos sistemose.
 4. Nebijokite interneto svetainės kurti naudojant universalias platformas, pvz., Worpress. Tokios platformos yra nesunkiai koreguojamos daugumos programuotojų, draugiškos Google ir kitoms paieškos sistemoms. Venkite svetainių kūrėjų, svetainių kūrimui naudojančių unikalias (savo sukurtas) platformas. Tokios platformos dažnai yra nedraugiškos Google sistemai, sunkiai koreguojamos ir dažnu atveju kūrėjai Jus „prirakina“ prie savo platformos, nes tokių platformų priežiūra reikalauja konkrečių specialistų, mokančių su jomis dirbti. Tuo tarpu WordPress platforma yra universali, lengvai koreguojama, ja naudojasi didelė dalis programuotojų.
 5. Kuriant interneto svetainę, svarbu susisteminti ir akcentuoti paslaugų / produktų linijas bei kategorijas, kurios klientui svarbios. Šias kategorijas būtina patikrinti Google organinėje paieškoje – ar tos kategorijos turi paieškų, jeigu ne, reikėtų jas pakeisti ieškomais raktiniais žodžiais. Dažnai svetainių kūrėjai to nedaro. Taip klientui sukuriama svetainė, kuri paieškos variklių prasme yra netinkama – tokiais atvejais SEO specialistai didelę dalį darbo daro antrą kartą.
 6. Turėdami kuriamos svetainės turinio medį ir žinodami tinkamus raktinius žodžius, nepagailėkite trupučio laiko ir papildomų pinigų svetainės turiniui sukurti. Svetainės turinys vėlgi labai svarbus keliais aspektais. Pirma – vartotojai, atėję į svetainę ir radę kokybišką turinį, bus labiau patenkinti ir norės iš Jūsų įsigyti paslaugų / prekių. Antra – gerės Jūsų įvaizdis ir žinomumas, trečia – Google paieškos sistema vertina kokybišką turinį, tad kuo daugiau Jūsų svetainė turės kokybiškos informacijos produktų ir paslaugų kategorijose, tuo didesnė tikimybė, kad paieškos sistemose būsite aukščiau ir taip sulauksite papildomų lankytojų.
 7. Būtinai įsidiekite Google Analytics. Taip matysite savo potencialius lankytojus, jų elgseną, atėjimus bei galėsite išmatuoti atitinkamos reklamos efektyvumą. Pagaliau ir Google paieškos sistema vertina svetainę labiau, jeigu joje yra Google Analytics kodas.
 8. Susikūrę interneto svetainę, nepamirškite, kad tai – ilgalaikė investicija, reikalaujanti nuolatinės priežiūros. Tai tarsi Jūsų virtuali parduotuvė ar biuras, leidžiantis potencialiems klientams užsukti pas jus, įvertinti Jūsų privalumus bei nuspręsti, ar jie nori dirbti su Jumis, ar ne.

UAB ,,FCR MEDIA LIETUVA teikiamos paslaugos:

 • interneto svetainių kūrimas;
 • dizaino pritaikymas;
 • turinio valdymo sistemos (TVS) diegimas;
 • papildomų funkcijų diegimas;
 • informacijos kėlimas;
 • interneto svetainių pritaikymas užsienio kalbai;
 • optimizacija paieškos sistemoms (SEO);
 • interneto svetainių priežiūra ir palaikymas.

Kuriant interneto svetainę, galimi įvairūs papildomi funkcionalumai, suteikiantys galimybę  įdiegti nuotraukų ar vaizdo medžiagos galerijas, žemėlapius, kaičiąsias nuorodas, Google Analytics, nuorodas į socialinius tinklus, sukurti komentarų ar užklausų formų skiltis, svetainės medį, padaryti atsargines kopijas, įdiegti svetainės apsaugą nuo nepageidaujamos informacijos ir pan. Taip pat teikiamos nesudėtingo logotipo kūrimo, interneto svetainės pritaikymo išmaniesiems įrenginiams, kalbinių versijų diegimo, tekstų vertimo, svetainės redagavimo paslaugos bei daugelis kitų. Jeigu svarstote, ar Jums reikalinga interneto svetainė ar jos atnaujinimas – susisiekite su mumis ir mes, atlikę analizę bei interviu, suteiksime konsultaciją, kokio tipo, pobūdžio bei funkcionalumų svetainė Jums būtų tinkamiausia.

 Mūsų sukurtos svetainės

www.hilltown.lt

www.klenergija.lt

www.kondicionieriumontavimas.lt

www.termoinzinerija.lt

www.toke.lt

www.azebrauskiene.lt

www.exterus.lt

www.susvesmidus.lt

www.e-demar.lt

www.viltesa.lt

Kuriant interneto svetainę, galimi įvairūs papildomi funkcionalumai, suteikiantys galimybę įdiegti nuotraukų ar vaizdo medžiagos galerijas, žemėlapius, kaičiąsias nuorodas, „Google Analytics“, nuorodas į socialinius tinklus, sukurti komentarų ar užklausų formų skiltis, svetainės medį, padaryti atsargines kopijas, įdiegti svetainės apsaugą nuo nepageidaujamos informacijos ir t. t. Taip pat teikiamos nesudėtingo logotipo kūrimo, interneto svetainės pritaikymo išmaniesiems įrenginiams, kalbinių versijų diegimo, tekstų vertimo, svetainės redagavimo paslaugos bei daugelis kitų.

Dėl interneto svetainių kūrimo prašome kreiptis:

Tel. 8 (5) 236 1000 | Faks. 8 (5) 236 1001 | reklama@fcrmedia.lt