Pasiekimai | FCR Media

Pasiekimai

FCR MEDIA LIETUVA ĮVERTINTA ŠEŠTUOJU GOOGLE APDOVANOJIMU

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų apdovanojimų kolekciją papildė dar vienas, jau šeštasis oficialus apdovanojimas iš „Google“. UAB FCR Media Lietuva, Baltijos šalyse turinti „Google Premier“ partnerio statusą, dar kartą įrodė savo teikiamų paslaugų kokybę ir siekį tapti lyderiu skaitmeninės rinkodaros srityje, pelnydama „2017 EMEA Mobile Ads Certification Challenge“ apdovanojimą.

UAB FCR Media Lietuva specialistai 2015 metais yra laimėję „Google AdWords EMEA“ išskirtinio MVV partnerio apdovanojimą „Mobile Champion“ kategorijoje, taip pat 2010-2011-2012-2013 metais tapo aukščiausios kokybės paskyros, remiantis AdWords kokybės balu, laimėtojais. Šios profesinės pergalės ir laimėjimai yra puikus įrodymas, jog UAB FCR Media Lietuva teikiamų paslaugų kokybės bei efektyvumo standartų kartelė yra pakelta į aukščiausią, tarptautinį lygį.

„2017 EMEA Mobile Ads Certification Challenge“ apdovanojimas – UAB FCR Media Lietuva Google AdWords paskyrų administratorių ir jų vadovo Šarūno Širvinsko nuopelnas, demonstruojantis stiprų komandos pasiruošimą, neblėstantį norą išbandyti savo jėgas ir nugalėti. Priešingai nei kiti, už ilgalaikes pastangas, visų metų darbą, metiniuose „Google“ partnerių apdovanojimuose pelnyti laurai, naujausias apdovanojimas buvo labiau orientuotas į paskyrų administratorių žinių vertinimą laikant Mobile Advertising egzaminą. Toks paskyrų administratorių egzaminavimas yra vykdomas kiekvienais metais, tai tikslingas „Google“ paskatinimas, kviečiantis specialistus atnaujinti turimas žinias ir žengti koja kojon kartu su naujausiomis tendencijomis.

Vos per 2–3 pasiruošimo įtampos kupinas savaites, prisiminę reklamos mobiliuosiuose įrenginiuose subtilybes ir gerai susipažinę su naujausiomis skaitmeninės rinkodaros tendencijomis, keturi UAB FCR Media Lietuva „Google AdWords“ paskyrų administratoriai, kaip visuomet, pasirodė puikiai – jų išlaikytų egzaminų vidurkis siekia 98 %. Pasak Šarūno Širvinsko, „Google AdWords“ paskyrų administratorių vadovo, „rinkoje šūkis „Mobile first“ (liet. „Pirmiausia – mobilieji“) yra labai svarbus, būtina orientuotis į žmones, kurie visada yra judesyje ir ieško informacijos esamuoju laiku. Pelnytas apdovanojimas patvirtina, kad esame vieni stipriausių ne tik Lietuvoje, bet ir tarp Baltijos šalių, tai puikus rodiklis, jog mūsų darbas su mobiliomis reklaminėmis kompanijomis yra atliekamas kokybiškai ir efektyviai“.

Kiekvienais metais „Google“ paskyras administruojančių agentūrų skaičius visame pasaulyje tendencingai didėja, tad stiprėja ir konkurencija. Svarbiausiose „Google AdWords“ nominacijose gauti apdovanojimai ir aukšto lygio profesinio pasiruošimo pademonstravimas „Google“ organizuojamose egzaminuose atspindi darbuotojų siekį tapti geriausiais savo srityje. Kaip teigia Agnė Nasevičiūtė, UAB FCR Media Lietuva „Google“ produktų grupės pardavimo ir plėtros vadovė, „2017 EMEA Mobile Ads Certification Challenge“ apdovanojimas mums yra labai svarbus, nes parodo, kaip gerai pasiruošę ir kokie kvalifikuoti specialistai dirba su įmonės klientais.“

LEXT – „Metų inovativiausia technologija″

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad vienas iš mūsų verslui skirtų projektų – LEXT pelnė inovatyviausios technologijos vardą apdovanojimuose „Metų paslauga 2017″.

Labai didžiuojames tuo, kad naujas projektas tapo šios nominacijos laimėtoju. Jeigu Jūs norite greitai ir paprastai kontroliuoti savo verslą, neatsitraukdami nuo kavos puodelio – dirbkime kartu.

Naudodamiesi LEXT, Jūs ne tik sutaupysite laiko, bet ir padarysite savo verslą kokybiškesniu.

Patikrinkite savo verslą žemėlapyje: https://www.lext.l„Mobile Champion“ 2015 m.

„Google AdWords EMEA“ išskirtinio MVV partnerio Apdovanojimo 2015 metų laimėtoja „Mobile Champion“ kategorijoje. 2013 m., 2012 m., 2011 m., 2010 m. „Google Premier SMB Partner Award“.

Google AdWords EMEA išskirtinio MVV partnerio apdovanojimas. Laimėjimas – aukščiausios kokybės paskyros, remiantis „AdWords“ kokybės balu.

Lietuvos įmonių grupė „FCR Media“ šiais metais dalyvaudama Paryžiuje įvykusiuose prestižiniuose „Google SMB Premier“ partneriams skirtuose apdovanojimuose aplenkė daugybę kitų įmonių „Geriausios kokybės paskyrų klientams kūrimo ir administravimo“ nominacijoje ir ketvirtus metus iš eilės laimėjo vieną iš „Google“ apdovanojimų.

Penktąjį kartą vykusioje „Google SMB Premier“ partneriams skirtoje metinėje konferencijoje bei apdovanojimuose paskelbtos šešios nominacijos, kuriose varžėsi daugiau negu 150 dalyvių iš 30 skirtingų šalių. Renkant nugalėtojus buvo remiamasi „AdWords Quality Score“ kriterijumi – reklamos tinkamumu ir kokybe. Kuo jie didesni, tuo labiau tikėtina, kad reklama sulauks daugiau interneto vartotojų paspaudimų ir vieno paspaudimo kaina bus mažesnė.

Įmonės „FCR Media“ ketvirtus metus iš eilės gautas apdovanojimas svarbiausioje „Google Adwords“ nominacijoje yra profesionalių administratorių ir vadybininkų nuopelnas. Tai didžiausias įvertinimas ir akivaizdžiausias įrodymas, kad įmonėje kokybės bei efektyvumo standartų kartelė yra iškelta į patį aukščiausią tarptautinį lygį.

2013 m., 2012 m. „STIPRIAUSI LIETUVOJE”

„Creditinfo“ sertifikatai, suteikiami patikimoms įmonėms, kurios laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

Dvejus metus iš eilės – 2012 m. ir 2013 m. – UAB FCR MEDIA LIETUVA buvo apdovanota stipriausių Lietuvos įmonių sertifikatu, kuriuo pažymima, kad bendrovė turi aukštą mokumo reitingą. Lietuvoje tokį reitingą turi tik 6 proc. veikiančių įmonių. Šis apdovanojimas patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi ir laiku vykdo savo finansinius įsipareigojimus, laiku moka atlyginimą ir darbuotojams suteikia visas socialines garantijas. Įmonė, turinti „Creditinfo“ sertifikatą, sustiprina savo, kaip patikimo darbdavio, pozicijas, didina Lietuvos ir užsienio partnerių pasitikėjimą ir pabrėžia įmonės konkurencinį pranašumą.

NAUJASIS KNYGNEŠYS 2012

Mobilioji programėlė „Lietuvos įmonių katalogas“ apdovanota kategorijoje „Mobilusis verslas ir komercija“.

2012 metais informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos organizuotame konkurse NAUJASIS KNYGNEŠYS 2012 geriausi mobiliojo turinio sprendimų kūrėjai buvo apdovanoti septyniose kategorijose: mokymosi ir švietimo, valdžios ir dalyvavimo, verslo ir komercijos, pramogų ir gyvenimo būdo, turizmo ir kultūros, aplinkos ir sveikatos, žiniasklaidos ir naujienų. Kiekvienoje kategorijoje nugalėtojus rinko ekspertų, atstovaujančių valstybinį, privatųjį ir akademinį sektorius, komisija. Mobilioji projekto imonės.lt programėlė „Lietuvos įmonių katalogas“ buvo apdovanota už geriausią mobiliojo turinio sprendimą verslo kategorijoje. Šis apdovanojimas įrodė, kad UAB FCR MEDIA LIETUVA gali pasiūlyti inovatyvius ir konkurencingus mobilaus turinio produktus ne tik Lietuvos vartotojams, bet ir užsienio rinkoms.

„Viskas turizmui 2003“ Lietuvos turizmo asociacijos apdovanojimas už išsamiausio turizmo paslaugų ir išteklių katalogo parengimą, išleidimą bei platinimą.

„Visa Lietuva plius 2001“ Lietuvos rekordų registravimo agentūros „Factum“ diplomas už didžiausiu tiražu išleistą knygą kompaktine plokštele.

Narystė organizacijose:

  • Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmai;
  • Lietuvos turizmo asociacija;
  • Lietuvos pramonininkų konfederacija.