Pasiekimai

Filed under: —

„Mobile Champion“ 2015 m.

„Google AdWords EMEA“ išskirtinio MVV partnerio Apdovanojimo 2015 metų laimėtoja „Mobile Champion“ kategorijoje.

2013 m., 2012 m., 2011 m., 2010 m. „Google Premier SMB Partner Award“.

Google AdWords EMEA išskirtinio MVV partnerio apdovanojimas. Laimėjimas – aukščiausios kokybės paskyros, remiantis „AdWords“ kokybės balu.

Lietuvos įmonių grupė „FCR Media“ šiais metais dalyvaudama Paryžiuje įvykusiuose prestižiniuose „Google SMB Premier“ partneriams skirtuose apdovanojimuose aplenkė daugybę kitų įmonių „Geriausios kokybės paskyrų klientams kūrimo ir administravimo“ nominacijoje ir ketvirtus metus iš eilės laimėjo vieną iš „Google“ apdovanojimų.

Penktąjį kartą vykusioje „Google SMB Premier“ partneriams skirtoje metinėje konferencijoje bei apdovanojimuose paskelbtos šešios nominacijos, kuriose varžėsi daugiau negu 150 dalyvių iš 30 skirtingų šalių. Renkant nugalėtojus buvo remiamasi „AdWords Quality Score“ kriterijumi – reklamos tinkamumu ir kokybe. Kuo jie didesni, tuo labiau tikėtina, kad reklama sulauks daugiau interneto vartotojų paspaudimų ir vieno paspaudimo kaina bus mažesnė.

Įmonės „FCR Media“ ketvirtus metus iš eilės gautas apdovanojimas svarbiausioje „Google Adwords“ nominacijoje yra profesionalių administratorių ir vadybininkų nuopelnas. Tai didžiausias įvertinimas ir akivaizdžiausias įrodymas, kad įmonėje kokybės bei efektyvumo standartų kartelė yra iškelta į patį aukščiausią tarptautinį lygį.

stipriausi lietuvoje 2012

2013 m., 2012 m. „STIPRIAUSI LIETUVOJE”

„Creditinfo“ sertifikatai, suteikiami patikimoms įmonėms, kurios laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

Dvejus metus iš eilės – 2012 m. ir 2013 m. – UAB FCR MEDIA LIETUVA buvo apdovanota stipriausių Lietuvos įmonių sertifikatu, kuriuo pažymima, kad bendrovė turi aukštą mokumo reitingą. Lietuvoje tokį reitingą turi tik 6 proc. veikiančių įmonių. Šis apdovanojimas patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi ir laiku vykdo savo finansinius įsipareigojimus, laiku moka atlyginimą ir darbuotojams suteikia visas socialines garantijas. Įmonė, turinti „Creditinfo“ sertifikatą, sustiprina savo, kaip patikimo darbdavio, pozicijas, didina Lietuvos ir užsienio partnerių pasitikėjimą ir pabrėžia įmonės konkurencinį pranašumą.

NAUJASIS KNYGNEŠYS 2012

Mobilioji programėlė „Lietuvos įmonių katalogas“ apdovanota kategorijoje „Mobilusis verslas ir komercija“.

2012 metais informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos organizuotame konkurse NAUJASIS KNYGNEŠYS 2012 geriausi mobiliojo turinio sprendimų kūrėjai buvo apdovanoti septyniose kategorijose: mokymosi ir švietimo, valdžios ir dalyvavimo, verslo ir komercijos, pramogų ir gyvenimo būdo, turizmo ir kultūros, aplinkos ir sveikatos, žiniasklaidos ir naujienų. Kiekvienoje kategorijoje nugalėtojus rinko ekspertų, atstovaujančių valstybinį, privatųjį ir akademinį sektorius, komisija. Mobilioji projekto imonės.lt programėlė „Lietuvos įmonių katalogas“ buvo apdovanota už geriausią mobiliojo turinio sprendimą verslo kategorijoje. Šis apdovanojimas įrodė, kad UAB FCR MEDIA LIETUVA gali pasiūlyti inovatyvius ir konkurencingus mobilaus turinio produktus ne tik Lietuvos vartotojams, bet ir užsienio rinkoms.

„Viskas turizmui 2003“ Lietuvos turizmo asociacijos apdovanojimas už išsamiausio turizmo paslaugų ir išteklių katalogo parengimą, išleidimą bei platinimą.

„Visa Lietuva plius 2001“ Lietuvos rekordų registravimo agentūros „Factum“ diplomas už didžiausiu tiražu išleistą knygą kompaktine plokštele.

Narystė organizacijose:

  • Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmai;
  • Lietuvos turizmo asociacija;
  • Lietuvos pramonininkų konfederacija.