Google AdWords reklama

Filed under: —

GOOGLE ADWORDS – efektyviausia reklamos rūšis internete!

Google AdWords – tai reklama Google paieškoje. Reklamos galimybės Google leidžia reklamą rodyti paieškos rezultatų viršuje (4 pozicijos) ir apačioje (3 pozicijos). Google Adwords reklamą galima rodyti bet kurioje pasaulio šalyje, neapsiribojant Lietuva. Tačiau Google reklamą galima skaidyti ir pagal miestus (pvz.: rodyti Google reklamą tik Kaune arba tik Vilniuje). Pagrindinis Google AdWords reklamos privalumas tas, kad Google reklamą galima pradėti rodyti per keliolika minučių ir efektą klientai dažniausiai pajunta jau nuo pirmųjų dienų, ypač jei Google reklama skirta fiziniams asmenims pasiekti.

Būna atvejų, kai klientai nežino, kas geriau – SEO ar Google AdWords reklama. Teisingo atsakymo šiuo atveju nėra. Paprastai rekomenduojame naudoti abu šiuos kanalus, nes yra dalis lankytojų, kurie niekada nespaudžia ant Google AdWords reklamos, nes mano, kad tai mokama reklama, kita dalis lankytojų, būtent, spaudžia ant top Google AdWords reklamos pozicijų. Google AdWords reklamos pagrindinis skirtumas ir pranašumas prieš SEO yra tas, jog čia mokama už paspaudimus, tai reiškia, kad jeigu ant Jūsų reklamos nepaspaus, Jūs už reklamos parodymus nemokėsite.

Kaip žinia, Google reklamos galutinę kainą sudaro aukciono principu perkami raktažodžiai bei kiekvieno raktažodžio kokybės balai. Tad neužtenka paruošti skelbimų ir nusipirkti reklamos. Google vertina, kaip kokybiškai dirbate su reklama, kaip reklama siejasi su svetainės turiniu, į kurį suteikiami nukreipimai. Tad kuo aukštesnis Jūsų reklamos kokybės balas, tuo mažiau mokėsite už reklamą, lyginant su konkurentais.

Jeigu dirbate su eksportu, ne bėda – svarbu, kad Jūsų tinklalapis turėtų įdiegtą kalbinę versiją tos kalbos, kurioje šalyje norite, kad Jūsų reklamą matytų potencialūs klientai. Neturint konkrečios kalbinės versijos, galima naudoti bedrinę (anglų arba rusų) kalbą – tokiu atveju bus pasiekiami tik tie Google paieškos lankytojai, kurie paiešką atlieka anglų arba rusų kalba.

Reklamą  galima rodyti ne tik Google paieškoje, bet ir Google reklamos partnerių paieškos tinkle. Paieškos tinklas – tai tekstiniai reklaminiai skelbimai, rodomi visame Google paieškos rezultatų tinkle (viršuje, dešinėje ar apačioje) pagal parinktas raktines frazes. Paieškos tinklą sudaro: Google paieška, Apsipirkimas, Žemėlapiai, Vaizdai, Grupės ir kitos ne Google paieškos svetainės, kurios bendradarbiauja su Google, rodant paieškos skelbimus.

Kartu su paieška galimi ir kiti internetinės reklamos sprendimai: Youtube reklama, Facebook reklama, Remarketingas, Gmail reklama, GDN reklama, SEO reklama, LinkedIn reklama ar tiesiog reklama verslo paieškos sistemose, tokiose kaip: visalietuva.lt, imones.lrytas.lt, statybaplius.lt ir kitose. Kiekvienu atveju parenkame sprendimus, labiausiai atitinkančius klientų realią rinkos situaciją bei suteikiančius maksimalią naudą.

Google AdWords reklamos privalumai:

  • Mokama už paspaudimus ant reklamos (t. y. už potencialius klientus, kurie ateina į Jūsų svetainę, paspausdami ant Google reklamos skelbimų, esančių Google paieškos rezultatuose), ne už parodymus;
  • Sertifikuotų Google AdWords reklamos specialistų konsultacijos;
  • Profesionalus Google reklamos raktinių frazių parinkimas, raktinių žodžių grupių reklamos sukūrimas;
  • Galimybė valdyti reklaminės kampanijos biudžetą ir atitinkamai pagal situaciją jį didinti arba mažinti;
  • Galimybė pasiekti tikslinę auditoriją pagal vietovę, paiešką ir kitus kriterijus;
  • Nuolatinis reklaminės kampanijos ataskaitų teikimas, analizės, pasiūlymai, kaip labiau optimizuoti reklamines kampanijas bei padidinti pardavimą, žinomumą arba įvaizdį.

Esame bene vienintelė internetinės reklamos agentūra Europoje, per paskutinius 6 metus laimėjusi 5 prestižinius Google apdovanojimus, ir vienintelė internetinės reklamos  agentūra Lietuvoje, laimėjusi Google apdovanojimus apskritai.

Naujausią  apdovanojimą EMEA Mobile Champion 2016 m. vasario mėn. parvežėme iš Dublino, kur vyko Google SMB Premier agentūrų apdovanojimai.

2010, 2011, 2012 ir  2013 m.  – Google Premier SMB Partner Award ketverius metus iš eilės FCR Media Lietuva laimėjo Google AdWords EMEA išskirtinio MVV partnerio apdovanojimus už aukščiausios kokybės paskyras, remiantis AdWords kokybės balu.

UAB ,,FCR Media“ Lietuva nuo 2009 m. yra pirmoji įgaliota Google AdWords paslaugų platintoja Baltijos šalyse. Šį statusą Google suteikia tik patikimoms įmonėms, galinčioms garantuoti kokybišką paslaugų pardavimą ir konsultacijas. Įmonėms suteikiama įvairiapusė informacija (dokumentai, mokymai ir kt.), papildomi įrankiai (didelio kiekio klientų bei jų reklamos kampanijų administravimo sistema) taipogi visa kita reikalinga parama, skatinanti Google AdWords paslaugų pardavimą.

Nesate tikri, ar agentūra, su kuria dirbate, kokybiškai atlieka savo darbą? Susisiekite su mumis – atliksime detalų internetinės reklamos auditą NEMOKAMAI bei pasiūlysime, ką galime padaryti geriau, kokybiškiau ir su didesne grąža Jūsų įmonei.

Reikalingos internetinės reklamos konsultacijos ar paslaugos? Nedvejokite –  kreipkitės į mus. Suteiksime konsultaciją, atliksime rinkos ir reklamos analizę, atrasime bei pasiūlysime sprendimus, tinkančius Jūsų verslui ir esamai situacijai.

Mumis pasitiki tokios įmonės kaip:

Dėl „Google AdWords“ paslaugų prašome kreiptis:

Agnė Nasevičiūtė | DMA divizijos vadovė

Tel. 8 (620) 52855 | Faks. (85) 236 1001 | agne.naseviciute@fcrmedia.lt