Home | FCR Media

Home

[

Mes esame FCR Media

Tai ryšių tarp įmonių ir jų potencialių klientų sukūrimas, pasitelkiant gerai apmokytų darbuotojų patirtį, išsamią duomenų bazę bei puikiai žinomus prekinius ženklus. Mes įmonėms siūlome įvairius sprendimus, kaip būtų galima pritraukti kuo daugiau klientų per interneto, mobiliųjų, spaudos bei skambučių centro reklamos kanalus.

UAB „FCR Media Lietuva“ laimėjo jau šeštąjį oficialų „Google“ apdovanojimą!

Priešingai negu ankstesnių metų pasiekimai, „2017 EMEA Mobile Ads Certification Challenge“ apdovanojimas labiau susijęs su „Google AdWords“ paskyrų administratorių žiniomis, kurios buvo vertinamos Mobile Advertising egzamino metu. Keturi UAB FCR Media Lietuva paskyrų administratoriai, pasiruošę vos per 2–3 savaites, pasiekė net 98 % išlaikytų egzaminų vidurkį.

Kaip teigia Šarūnas Širvinskas, „Google AdWords“ paskyrų administratorių vadovas, „Pelnytas apdovanojimas – puikus rodiklis, jog mūsų darbas su mobiliomis reklaminėmis kompanijomis yra atliekamas kokybiškai ir efektyviai“. Jam pritaria ir UAB FCR Media Lietuva „Google“ produktų grupės pardavimo ir plėtros vadovė – Agnė Nasevičiūtė, pasak kurios, „Šis laimėjimas parodo, kaip gerai pasiruošę ir kokie kvalifikuoti specialistai dirba su įmonės klientais.“

Stiprus komandos pasiruošimas ir ryžtas leido laimėti „2017 EMEA Mobile Ads Certification Challenge“ apdovanojimą, kuris tik patvirtina, jog UAB FCR Media Lietuva teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius, tarptautinius kokybės standartus.

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad vienas iš mūsų verslui skirtų projektų – LEXT pelnė inovatyviausios technologijos vardą apdovanojimuose „Metų paslauga 2017″.

Labai didžiuojames tuo, kad naujas projektas tapo šios nominacijos laimėtoju. Jeigu Jūs norite greitai ir paprastai kontroliuoti savo verslą, neatsitraukdami nuo kavos puodelio – dirbkime kartu.

Naudodamiesi LEXT, Jūs ne tik sutaupysite laiko, bet ir padarysite savo verslą kokybiškesniu.

Patikrinkite savo verslą žemėlapyje: https://www.lext.lt

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad vienas iš mūsų verslui skirtų projektų – LEXT – ką tik gavo apdovanojimą „Metų inovatyviausia technologija“.

Jeigu norite sukurti sėkmingą verslą – dirbkime kartu!

Naudokite LEXT savo verslo reklamos valdymui ir sutaupykite laiko dirbdami su mumis.

Patikrinkite savo verslą žemėlapyje: https://www.lext.lt

Kai faktai kalba garsiau nei žodžiai

FCR Media Lietuva, internetinės rinkodaros agentūra:

  • Pirmoji ir vienintelė SMB įgaliota „Google AdWords“ paslaugų platintoja visose Baltijos šalyse.
  • 2015 „Google AdWords EMEA Premier SMB Partner“ apdovanojimų kategorijos „Mobile Champion“ nugalėtoja.
  • „Google AdWords EMEA Premier SMB Partner“ apdovanojimo laimėtoja 2010-2011-2012-2013 metais – „premium“ paskyros pagal „AdWords“ kokybės balą.