Apie FCR Media Lietuva

Filed under: —

FCR MEDIA LIETUVA, UAB – tai įmonė, kuri šiandien skaičiuoja daugiau nei 20-ies metų patirtį informacijos sklaidos rinkoje: reklamos paslaugų bei verslo informacijos srityje. Įmonės sėkmę ir ilgametį gyvavimą nulėmė didžiulis noras augti bei tobulėti.

Šiuo metu visą FCR MEDIA LIETUVA, UAB tinklą sudaro 5 gausiai lankomos interneto svetainės: visalietuva.lt, statybaplius.lt, imones.lrytas.lt, business-baltics.com ir infoplius.lt. Be to, bendrovė turi išskirtinę galimybę atstovauti Europos verslo katalogą „Europages“ ir yra pirmoji įgaliotoji „Google AdWords“ paslaugų platintoja visose Baltijos šalyse.

Nuo savo veiklos pradžios FCR MEDIA LIETUVA, UAB jau išleido daugiau nei 200 įvairias sritis apimančių informacinių katalogų bei kompaktinių plokštelių, teikia informacijos paslaugas interneto duomenų bazėse. Šiuo metu įmonėje dirba apie 80 darbuotojų.

Jau ketvirtus metus iš eilės įmonė gauna Google AdWords EMEA išskirtinio MVV partnerio apdovanojimą „Google Premier SMB Partner Award“. Laimėjimas šiemet suteiktas už aukščiausios kokybės paskyras, remiantis „AdWords“ kokybės balu. Tokie apdovanojimai yra puikus įrodymas bei pats didžiausias įvertinimas, kuris parodo, kad įmonėje kokybės ir efektyvumo standartų kartelė pakelta į aukščiausią tarptautinį lygį. Mes tikime, kad tik taikantis prie nuolat rinkoje vykstančių pokyčių, modernėjant, diegiant inovacijas veikloje, mums pavyko užimti lyderio poziciją rinkoje ir išlaikyti ją iki šių dienų.

FCR MEDIA įmonių grupė vienija 13 šalių ir savo veiklą vykdo Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Slovakijoje, Čekijoje, Belgijoje, Airijoje, Švedijoje, Suomijoje, Rusijoje, Rumunijoje, Vengrijoje bei Urugvajuje (daugiau informacijos apie FCR MEDIA įmonių grupę galite rasti tinklalapyje www.fcrmedia.com).

Bendrovė dirba vadovaudamasi moderniais darbo metodais, operatyviai sureaguoja į Lietuvos rinkos pokyčius, drąsiai investuoja į savo darbuotojų mokymus ir laisvalaikį.

Istorija:

  • 2013 02 05 UAB „Verslo media“ pakeitė pavadinimą į FCR MEDIA LIETUVA, UAB ir tampa tarptautinės įmonių grupės FCR MEDIA dalimi.
  • 2009 m. UAB „Verslo media“ tapo pirmąja įgaliotąja „Google AdWords“ paslaugų platintoja Baltijos šalyse;
  • nuo 2008 m. vasario mėn. UAB „Verslo media“ savininku tapo privataus kapitalo ir rizikos kapitalo teikėjas plėtrai bei išpirkimo sandoriams Baltijos šalyse – „Baltcap management Ltd.“ („BaltCap“). „BaltCap“ yra „Europos privataus ir rizikos kapitalo“ fondų asociacijos bei „Latvijos rizikos kapitalo“ fondų narys;
  • 2006 m. UAB „Eniro Lietuva“ pavadinimas keičiamas į UAB „Verslo media“;
  • 2005 m. rugsėjį UAB „Eniro Lietuva“ įsigyja Amerikos investicinė kompanija „Texas Pacific Group“;
  • 2001-ųjų gruodžio mėnesį įmonė tampa bendrovės UAB „Televerslas“, kuri teikia informacijos paslaugas telefonu 1666, savininke;
  • 2000-aisiais „Telia InfoMedia International“ pakeičia pavadinimą ir tampa AB „Eniro“. Šios kompanijos akcijos įtraukiamos į vertybinių popierių biržos sąrašą Stokholme. Nuo tų pačių metų rugsėjo UAB „TeleMedia“ vadinasi UAB „Eniro Lietuva“, o UAB „Infomedia“ – UAB „Eniro Infomedia“;
  • 1997-aisiais įkuriama UAB „Infomedia“, teikianti informacijos paslaugas telefonu 1588;
  • nuo 1996-ųjų įmonės savininke tapo Švedijos kompanija „Telia InfoMedia International“ ir pakeitė pavadinimą į „TeleMedia“;
  • 1993 m. įmonę įkuria Suomijos bendrovė „OY Telefakta AB“;