Reklama Lrytas TV

Filed under: —

Vaizdas mums gali perteikti daugiau nei tūkstančiai žodžių…

 

Bendraudami su mumis, pasinaudokite puikia galimybe reklamuoti savo įmonės gaminamas prekes bei teikiamas paslaugas sparčiausiai augančioje televizijoje Lietuvoje – „Lietuvos ryto TV“.

„Lrytas TV“ – tai bendro formato televizijos kanalas, orientuotas į plačiąją auditoriją, rodantis pačius geriausius užsienio filmus ir serialus, žiūrovų simpatijas pelniusias patyrusių žurnalistų rengiamas autorines laidas, pasaulinius muzikos apdovanojimus, svarbiausias krepšinio rungtynes ir kitų sporto šakų transliacijas. Televizija ypač operatyviai reaguoja į aktualiausius ir svarbiausius pasaulio įvykius, rengia specialias tiesiogines transliacijas.

Užsisakius reklamą „Lrytas TV“, Jums bus sukurtas įmonės vaizdo klipas, transliuojamas geriausiu („Prime Time“) arba kitu, Jūsų pasirinktu, laiku.

„Lrytas TV“ reklamos tipai:

  • Reklaminiai klipai. Tinkamiausi, kai norima pasiekti įvairesnę auditoriją, formuoti įvaizdį, didinti žinomumą, skatinti pardavimą, skelbti akcijas ir t. t. Reklaminis klipas transliuojamas Jūsų pasirinktu metu per nurodytas laidas ar filmus.
  • Reklaminis rėmimas. Tinkamiausias tada, kai kliento produktai susiję su laidos turiniu, kai laidos tikslinė auditorija sutampa su Jūsų tiksline auditorija, taip pat kai norima formuoti įmonės įvaizdį, didinti prekės ženklo žinomumą. Reklaminis rėmimas užtikrina ilgesnį eterio laiką, tačiau šiuose klipuose negalima skatinti pardavimo, skelbti akcijų ar reklamuoti trečiųjų šalių.