skaiciavimo-deskt

Visi keliasi į
internetą.

O ko laukiate Jūs?

Pasaulis keičiasi beprotišku tempu, o jame labiausiai sekasi tiems, kurie nebijo eiti pirmi. Kardinaliai keičiantis vartotojų įpročiams, vis daugiau Lietuvos verslų savo veiklą kelia į internetą. Buvimas online šiandien yra nebe prabanga, o būtina sąlyga norint sėkmingai gyvuoti ir augti. Mes esame FCR Media – skirtingų sričių kompetencijas vienijanti skaitmeninės rinkodaros komanda, padedanti pokyčių nebijantiems ambicingiems verslams, norintiems būti priekyje kitų.

Svarbiausi klausimai
kuriantis el. parduotuvę

  • Ar el. parduotuvė bus sukurta greitai ir nereikės laukti pusės metų?
  • Ar bus pasirūpinta viskuo, kas svarbu - nuo mokėjimo serviso integracijų iki parduotuvės valdymo sistemos ir talpinimo serveriuose?
  • Ar el. parduotuvė turės SSL saugumo sertifikatą, BDAR reglamentą ir bus optimizuota Google paieškos sistemai?
  • Ar greta el. parduotuvės kūrėjų komandoje yra skaitmeninės rinkodaros specialistų, kurie iškart padės pas jus atvesti pirkėjus?
  • Ar Jūs bendradarbiausite su stabilia ir patikima kompanija, kuri ir po užbaigto projekto rūpinsis technine el. parduotuvės priežiūra ir konsultuos visais iškilusiais klausimais?

Jeigu šiuos klausimus užduosite mums, išgirsite penkis TAIP. Jei paspausite žemiau esantį mygtuką, būsite vienu žingsniu arčiau Jūsų verslą pakeisiančio sprendimo.

Verslus, su kuriais dirbame, mes laikome ne klientais, o partneriais. O jie apie mus sako štai ką:

Indrė Žitinskaitė

Odontologijos klinika „Indlora”

Profesionaliai atliktas darbas. Nuoširdus bendravimas. Išklausytos pastabos. Rekomenduoju.

5/5

Valdas Sereika

Panevėžio keleivinis transportas, VšĮ

Jau keletą metų turiu reikalų su įmone FCR Media Lietuva. Dvi įmonės, kuriose dirbau, davė jiems užsakymus – sukurti naujas internetines svetaines, abiem atvejais turėdamos gana ribotą galutinio produkto viziją. Abiem atvejais FCR Media Lietuva tikrai nepriekaištingai atliko savo darbą.

5/5

Vaidas Veliulis

Asnara, UAB

 Noriu padėkoti FCR MEDIA LIETUVA komandai už atnaujintą mano įmonės puslapį, kuris dabar atrodo tikrai įspūdingai.

5/5

Mums savo
transformaciją patikėjo

ir dar 200+ Lietuvos ir užsienio verslų